اخبار


تحلیلی در زمینه مجوزهای برنامه‌های کاربردی سیستم‌عامل اندروید

امروزه با توجه به تولید انبوه برنامه‌های کاربردی اندرویدی و ارائه آن‌ها در بازارهای ایرانی و خارجی و همچنین دانش اندک بیشتر کاربران سیستم‌عامل اندروید، باید در مورد خطرات احتمالی آن دست از برنامه‌هایی که تهدیداتی را برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی ایجاد می‌کنند اطلاع‌رسانی شود.

1396/01/14

چگونگي حذف ويروس از دستگاه مبتني بر سيستم‌عامل اندرويد

اين روزها كمتر كسي را مي‌توان يافت كه از گوشي هوشمند استفاده نكند. همين موضوع باعث مي‌شود تا خطرات زيادي از جمله سرقت داده‌هاي حساس و اخاذي از جانب افراد سودجو براي كاربران گوشي‌هاي هوشمند وجود داشته باشد، يكي از اين خطرات ويروسي شدن گوشي‌هاي هوشمند است.

1395/02/04

ده خطر امنيتي در مورد گوشي‌هاي هوشمند

در ادامه 10 خطر امنيتي مربوط به دستگاه‌هاي قابل‌حمل عنوان شده است. دانستن اين خطرات مي‌تواند شما را در حفاظت از داده‌هاي حساس خود و توسعه‌دهندگان برنامه كاربردي را نسبت به ايمن‌سازي برنامه‌هايشان كمك نمايد.

1395/01/17

چگونه از طريق گوشي هوشمند خود خدمات بانكي ايمن دريافت كنيم

بانكداري موبايل بسيار آسان است و در وقت و هزينه‌هاي شما صرفه‌جويي مي‌كند. پيش‌تر براي انجام يك تراكنش بانكي بايد مدت‌ها در صف انتظار بانك‌ها منتظر مي‌مانديم ولي امروزه با پيشرفت بانكداري الكترونيك و به‌ويژه همراه بانك‌ها، كافي است گوشي همراه خود را برداشته و با فشردن چند كليد تمام تراكنش‌هاي بانكي خود را انجام دهيد

1394/11/27

ده راهكار براي افزايش امنيت دستگاه‌هاي مبتني بر سيستم‌عامل اندرويد

در ادامه در 10 گام روش‌هاي مهم افزايش امنيت گوشي‌هاي هوشمند مبتني بر سيستم‌عامل اندرويد را بيان مي‌كنيم.

1394/10/20

توصیه امنیتی به والدین در خصوص استفاده کودکان از تلفن‌های همراه

امروزه استفاده از تلفن همراه در بین کودکان در حال افزایش می باشد. آموزش مناسب والدین به فرزندان خود در خصوص استفاده ایمن از تلفن همراه و کنترل کردن فعالیت های کودکان می تواند تا حدی با تهدیدات امنیتی مقابله کند. هر زمان که فرزندانتان برای استفاده از تلفن هوشمند آماده بودند، به آنها در خصوص ایمنی و مسئولیت پذیری آموزش‌های لازم را بدهید

1394/07/14

نکات ایمنی برای دستگاه‌های همراه

تلفن‌های هوشمند –یا تبلت یا لپ تاب- حاوی اطلاعات مهمی، مانند شماره‌های تماس، عکس‌ها، مکان و یکسری اطلاعات دیگر، درباره شما، دوستان و خانواده شما است. دستگاه‌های همراه نیازمند محافظت هستند. اقدامات احتیاطی امنیتی زیر را برای استفاده ایمن از دستگاه‌های همراه انجام دهید.

1394/07/11